Informacje

Szanowni Członkowie Spółdzielni

         Uprzejmie informujemy, że w następstwie wniosku członków II części Walnego Zgromadzenia w 2018 r. w sprawie publikacji dokumentów o których mowa w art. 81 ust. 3 ustawy z 15.12.2000 r. o spółdzielniach mieszkaniowych, Zarząd Spółdzielni dokonał modyfikacji publikacji tych dokumentów.

         Z dniem 1 stycznia 2019 r. dokumenty, o których mowa w art. 81 ust. 3 cytowanej ustawy, będą udostępnione na stronie internetowej Spółdzielni która będzie zaszyfrowana. Powyższe podyktowane jest okolicznością, że dostęp do wskazanych dokumentów mogą mieć tylko członkowie Spółdzielni.

Członek Spółdzielni, który zamierza korzystać z powyższej strony internetowej, może ? po 1.01.2019 r. ? uzyskać login i hasło, składając osobiście wniosek w pokoju nr 2 w biurze Zarządu Spółdzielni ul. Sobieskiego 7, w godzinach urzędowania biura.

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego dotyczącego Ochrony Danych Osobowych, informujemy członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Kociewie" w Starogardzie Gdańskim.

Ochrona Danych Osobowych

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.