Opis IOK

W serwisie IOK, poprzez stronę internetową, można sprawdzać aktualne saldo rozrachunków, wyniki rozliczeń zużycia wody i centralnego ogrzewania, czy zaksięgowane wpłaty.

Rozpoczęcie korzystania z serwisu oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Dostęp do serwisu iOK mogą uzyskać właściciele lokali zarządzanych przez Spółdzielnię. Aby uzyskać hasło, należy wypełnić wniosek i złożyć go w administracji osiedla lub w biurze Zarządu (pok. Nr 2) przy ul. Sobieskiego 7 w Starogardzie Gdańskim (podczas składania wniosku wymagany jest dokument tożsamości).

Informujemy, że serwis IOK działa w ramach prowadzenia rozrachunku z tytułu używania lokalu. Dodatkowe dane nie są gromadzone, ani nie są przekazywane innym podmiotom.

Korzystanie z IOK nie zmienia dotychczasowego sposobu otrzymywania powiadomień o wysokości salda, naliczeniach opłat, rozliczeniach wody i ogrzewania, itp.

 

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego dotyczącego Ochrony Danych Osobowych, informujemy członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Kociewie" w Starogardzie Gdańskim.

Ochrona Danych Osobowych

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.